Meble kuchenne na wymiar w Gdańsku i Tczewie

Wykonywane przez nas kuchnie, meble kuchenne zgodne są z najnowszymi trendami zarówno projektowo jak i wzorniczo. Nasze meble kuchenne na wymiar projektowane są według życzeń i upodobań klienta z uwzględnieniem jego indywidualnych potrzeb. Wykonane przez nas projekty obejmują nie tylko zabudowę meblową i propozycje wykorzystania sprzętu AGD, lecz także oświetlenie, kolorystykę ścian i podłóg. Dzięki fachowemu doradztwu i profesjonalnemu projektowi komputerowemu Klient będzie mógł zobaczyć jak będą wyglądały meble kuchenne o których marzy.

Zamawiając kuchnie, meble kuchenne w naszej firmie Klient otrzymuje także projekt przyłączy elektrycznych i hydraulicznych.

Posiadamy szeroki wybór frontów drewnianych, lakierowanych, fornirowanych, folii MDF, szklanych . Nasza oferta zawiera także różnorodne blaty kuchenne z konglomeratu, kamienia, drewna oraz laminatu. Wszystko to w bogatej gamie kolorystycznej, by nasze kuchnie spełniały Państwa oczekiwania.

Współpracujemy z producentami AGD, dzięki czemu możecie państwo cieszyć się wysokiej klasy sprzętem często niedostępnym w popularnych sieciach sprzedaży.

Nasze meble kuchenne są piękną wizytówką całego domu. Kuchnie przez nas stworzone są w stanie sprostać najbardziej wymagającym Klientom.

Kuchnie na wymiar na zamówienie

Wszystkie kuchnie wykonane są w najwyższym standardzie i terminowo, co sprawia, że wciąż rośnie grono naszych klientów.

Nasz obszar działania obejmuje Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot) Tczew i okolice. Indywidualne projekty realizujemy także w innych miastach oraz zagranicą.

Zamów swoje meble kuchenne u nas już dziś! Zapraszamy!

SitePromotor - pozycjonowanie stron