Meble na wymiar w Gdańsku i Tczewie

Nasza firma z powodzeniem wykonuje wszelkiego rodzaju meble na wymiar i meble wolnostojące. Perfekcyjnie dopasowane do przestrzeni Państwa mieszkań i domów długo cieszą domowników swoją funkcjonalnością i urodą.

Od wielu lat tworzymy nie tylko meble kuchenne na wymiar, ale też wszelkiego rodzaju szafy, garderoby, meble biurowe, łazienkowe oraz medyczne. Odpowiadamy również na potrzeby przedszkoli i szkół.

Wykonując meble na wymiar, wykorzystujemy różnorodne materiały wykończeniowe, a także pełną gamę kolorystyczną. Posiadamy ofertę, która jest w stanie spełnić życzenia wszystkich klientów. Przed przystąpieniem do wykonywania zlecenia dokonujemy precyzyjnych pomiarów. Dzięki temu możemy dokładnie wykorzystać przestrzeń przeznaczoną do zabudowy na wymiar.

Meble na zamówienie

Meble na wymiar Tczew/ Gdańsk - naszej produkcji charakteryzują się starannością wykonania oraz wysoką jakością.

Nasz obszar działania obejmuje Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot) Tczew i okolice. Indywidualne projekty na wymiar realizujemy także w innych miastach oraz zagranicą.
 

Dlaczego warto zamówić meble na wymiar?

  • doskonale wkomponowują się nawet w najbardziej nieustawne miejsca - nie każdy może być szczęśliwym posiadaczem idealnie kwadratowego mieszkania. Czasami powierzchnię naszego mieszkania dość istotnie zmniejszają skośne ściany i dachy, tworząc niewymiarową pustą przestrzeń. Meble na wymiar pozwalają na zagospodarowanie tej przestrzeni w sposób praktyczny oraz efektowny.
  • umożliwiają wykorzystanie każdego fragmentu przestrzeni  - szpary, dziury, kąty - wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z miejscami gdzie standardowe meble po prostu nie wejdą, meble na wymiar zdadzą egzamin.
  • meble na wymiar świetnie się nadają do małych kuchni - nawet jeśli Twoja kuchnia ma standardowy kształt, ale niewielki wymiar to meble na zamówienie mogą stanowić idealne rozwiązanie. Ponadto mogą być zaprojektowane z "pomysłem" tak, aby nie zagracić kuchni, a uatrakcyjnić ją wizualnie i funkcjonalnie
  • wpływ na wygląd i funkcjonalność mebli - przy zamówieniach na wymiar, klient współuczestniczy przy projektowaniu mebli i może dowolnie decydować w zakresie ilości szafek, półek, szuflad, itd. Przy pomocy próbnika może też wybrać rodzaj okleiny, a więc wygląd zamawianych mebli na wymiar
  • dowolne wymiary szafek i szuflad - w gotowych zestawach meblach najczęściej mamy do czynienia ze standardowymi wymiarem szuflad i szafek. Czasami jednak klientowi może zależeć na tym, aby mieć szersze, lub głębsze szafki lub szuflady - wtedy właśnie meblem na wymiar są zdecydowanie najlepszym wyborem
  • zabudowa wszelkich urządzeń AGD na wymiar - często zamawiając nowe meble nie stać nas na jednoczesną wymianę sprzętu AGD, aby współgrał on z nowymi meblami. Mało tego, po co pozbywać się czego, co działa? Meble na zamówienie umożliwiają zabudowę wszelkich sprzętów typu : kuchenki, zmywarki, piece, pralki, etc. Dzięki temu można znacznie poprawić wygląd naszej kuchni, nie przeinwestowując jednocześnie.
  • dowolny wybór rodzaju górnych szafek - warto wiedzieć, że rodzajów szafek górnych jest co najmniej kilka : klasyczne z półkami, przeszklone witryny lub poziome szerokie klapy. Zamawiając meble na wymiar możesz sam zdecydować i zaprojektować jak będę wyglądały owe szafki
  • możliwość wykorzystania oświetlenia LED - dość istotną kwestią, nie tylko ze względu wizualnego, ale również praktycznego jest oświetlenie mebli. Zastosowanie oświetlenia LED do mebli pozwoli na spore oszczędności przy rachunkach za prąd, a jednocześnie sprawi, że nasze meble będą się prezentowały bardziej okazale.
  • Indywidualny wygląd i charakter projektu mebli - w przeciwieństwie do mebli które kupujemy w sklepach, meble na wymiar zawsze są projektowane pod konkretne potrzeby użytkownika, co sprawia , że są unikatowe
  • Gwarancja jakości - produkowane przez nas meble na wymiar tworzone są tylko ze sprawdzonych materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu możemy spokojnie na nie udzielić Państwu gwarancji.
SitePromotor - pozycjonowanie stron