• 22/05/2023 0 Komentarze
  Dlaczego do sypialni warto wybrać meble na wymiar?

  Nie od dziś wiadomo, że sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym domu – to tutaj regenerujemy się po intensywnym dniu w pracy...lub spędzamy czas wolny. Z pewnością zależy Ci, by urządzić ją tak, by odpoczynek był jak najprzyjemniejszy i dopracować wystrój w najdrobniejszych szczegółach. Pomogą Ci w tym meble na wymiar dostępne w naszej ofercie. Dlaczego warto po nie sięgnąć?

  Dowiedz się więcej
 • 25/04/2023 0 Komentarze
  Jak zaaranżować małą kuchnię?

  Nie każdy może sobie pozwolić na przestronną kuchnię, w której bez problemu zmieści wszystkie elementy wyposażenia wybrane w sklepie. Z nami to żaden problem! Oferujemy estetyczne meble na wymiar, które sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

  Dowiedz się więcej
 • 25/04/2023 0 Komentarze
  Stylowe meble pokojowe

  Od tego, w jaki sposób urządzisz swoje mieszkanie, w dużej mierze zależy komfort Twojego codziennego funkcjonowania. W pomieszczeniach pełnych gustownego wyposażenia będziesz dobrze spędzać czas w towarzystwie...swoim albo przyjaciół. Jeśli marzy Ci się przytulne wnętrze zaaranżowane ze smakiem, przyjrzyj się meblom na wymiar dostępnym w ofercie sklepu. Dlaczego warto po nie sięgnąć?

  Dowiedz się więcej
 • 01/06/2022 0 Komentarze
  Garderoba na wymiar i jej zalety

  Kto nie marzy o tym, aby jego ubrania, buty i akcesoria były idealnie uporządkowane, posegregowane, a zarazem łatwo dostępne? W tym celu niezastąpiona okazuje garderoba, czyli przestrzeń przeznaczona specjalnie dla odzieży i dodatków. Oczywiście istnieją na rynku gotowe rozwiązania, ale mogą one nie spełniać indywidualnych wymagań użytkowników. Warto więc zwrócić uwagę na garderoby na wymiar, oferowane przez firmę AGT Meble z Tczewa.

  Dowiedz się więcej
 • 01/06/2022 0 Komentarze
  Dlaczego warto wykonać meble do salonu na wymiar?

  W większości nowoczesnych mieszkań i domów funkcjonuje strefa wspólna, w której spotykają się wszyscy mieszkańcy, by razem spędzać czas. Warto zadbać, aby salon – bo o nim właśnie mowa - był urządzony wygodnie i estetycznie, a przede wszystkim pasował do charakteru konkretnej rodziny. W tym celu można zdecydować się na wyposażenie pomieszczenia w meble na wymiar.

  Dowiedz się więcej
 • 17/03/2022 0 Komentarze
  Meble kuchenne na wymiar – jakie są ich zalety?

  Które pomieszczenie jest sercem całego domu? Oczywiście to, w którym sporządza się pyszne posiłki, zaparza poranną kawę, gdzie spotykają się wszyscy głodni domownicy, a także odbywają się najlepsze spotkania z przyjaciółmi. Tak, kuchnie to magiczne miejsca, dlatego warto urządzić je z rozmysłem, żeby poczuć się swobodnie i komfortowo.

  Dowiedz się więcej
 • 14/03/2022 0 Komentarze
  Meble łazienkowe na wymiar - czy warto?

  Podczas planowania remontu lub urządzania nowego wnętrza wiele osób zadaje sobie pytanie, czy warto zdecydować się na meble łazienkowe na wymiar? Czym takie rozwiązanie różni się od gotowych zestawów, oferowanych w sklepach?

  Dowiedz się więcej

ul. 30go Stycznia 35, 83-110 Tczew