• 01/06/2022 0 Komentarze
  Garderoba na wymiar i jej zalety

  Kto nie marzy o tym, aby jego ubrania, buty i akcesoria były idealnie uporządkowane, posegregowane, a zarazem łatwo dostępne? W tym celu niezastąpiona okazuje garderoba, czyli przestrzeń przeznaczona specjalnie dla odzieży i dodatków. Oczywiście istnieją na rynku gotowe rozwiązania, ale mogą one nie spełniać indywidualnych wymagań użytkowników. Warto więc zwrócić uwagę na garderoby na wymiar, oferowane przez firmę AGT Meble z Tczewa.

  Dowiedz się więcej
 • 01/06/2022 0 Komentarze
  Dlaczego warto wykonać meble do salonu na wymiar?

  W większości nowoczesnych mieszkań i domów funkcjonuje strefa wspólna, w której spotykają się wszyscy mieszkańcy, by razem spędzać czas. Warto zadbać, aby salon – bo o nim właśnie mowa - był urządzony wygodnie i estetycznie, a przede wszystkim pasował do charakteru konkretnej rodziny. W tym celu można zdecydować się na wyposażenie pomieszczenia w meble na wymiar.

  Dowiedz się więcej
 • 17/03/2022 0 Komentarze
  Meble kuchenne na wymiar – jakie są ich zalety?

  Które pomieszczenie jest sercem całego domu? Oczywiście to, w którym sporządza się pyszne posiłki, zaparza poranną kawę, gdzie spotykają się wszyscy głodni domownicy, a także odbywają się najlepsze spotkania z przyjaciółmi. Tak, kuchnie to magiczne miejsca, dlatego warto urządzić je z rozmysłem, żeby poczuć się swobodnie i komfortowo.

  Dowiedz się więcej
 • 14/03/2022 0 Komentarze
  Meble łazienkowe na wymiar - czy warto?

  Podczas planowania remontu lub urządzania nowego wnętrza wiele osób zadaje sobie pytanie, czy warto zdecydować się na meble łazienkowe na wymiar? Czym takie rozwiązanie różni się od gotowych zestawów, oferowanych w sklepach?

  Dowiedz się więcej

ul. 30go Stycznia 35, 83-110 Tczew