Garderoby i szafy na wymiar

Każda kobieta marzy o tym, by mieć w domu pomieszczenie na przechowywanie wszystkich swoich stylowych ubrań, butów i dodatków. Nasza tczewska firma stworzy dla Państwa garderoby oraz szafy na wymiar – w zależności od możliwości Państwa mieszkania lub domu. Zrealizowany przez nas projekt zapewnia idealne dopasowanie do dostępnego metrażu przestrzeni, a także stylu pomieszczenia - każde zlecenie traktujemy indywidualnie, by wszystkie elementy odpowiednio się ze sobą komponowały.

 

Poszukiwanie najlepszych rozwiązań

Tworzymy nie tylko szafy i garderoby na wymiar. W ramach naszych usług możliwa jest również zabudowa wnęki zajmującej niewielką ilość przestrzeni. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie.

Zdecydujcie się Państwo na realizacje mebli sypialnianych lub usługę zabudowy wnęki oferowane przez naszą tczewską firmę, jeśli staranność wykonania, nowoczesny design oraz wykorzystanie sprawdzonych, wytrzymałych materiałów mają dla Państwa istotne znaczenie.

Odpowiednio dobrane meble to kluczowa kwestia w dziedzinie wystroju wnętrza. Najlepiej, jeśli zostały stworzone z myślą o konkretnym pomieszczeniu i spełniają indywidualne oczekiwania użytkowników w zakresie wzornictwa j funkcjonalności. Jako firma AGT Meble z ogromną precyzją i starannością realizujemy życzenia Klientów. W naszym asortymencie znajdują się między innymi garderoby na wymiar i szafy na zamówienie. Oferowane rozwiązania pozwalają idealne wbudować garnitur mebli w dostępną przestrzeń, co przekłada się nie tylko na wysoką estetykę, ale zapewnia też komfort użytkowania.

 

Zalety garderoby na wymiar

Warto wspomnieć o niekwestionowanych plusach posiadania specjalnego miejsca do przechowywania ubrań, jakim jest garderoba na wymiar. Przede wszystkim umożliwia ona wprowadzenia ładu i porządku wśród tekstyliów. Indywidualne zamówienie pozwala zbudować mebel wyposażony w szuflady, pojemniki, wieszaki, drążki i inne akcesoria, ułatwiające segregację ubrań. Dzięki temu znajdą w garderobie swoje miejsce nie tylko spodnie i bluzki, ale też buty, paski i torebki, a także drobna konfekcja. Doskonałym pomysłem jest umieszczenie w garderobie lustra, które pozwoli dokonywać łatwych przymiarek i okaże się pomocne w tworzeniu stylizacji.

 

Szafy do zabudowy

Proponujemy również niezwykle praktyczne szafy na wymiar, które znajdą zastosowanie w gabinecie, sypialni, przedpokoju, salonie czy pokoju młodzieżowym. Specjalnie skonstruowane meble do zabudowy tworzą rodzaj pojemnego schowka na ubrania, książki, dokumenty i wszelkie domowe przybory. Tworzymy szafy na zamówienie - całkowicie zamknięte, z przeszkleniami, szufladami czy odsłoniętymi półkami, kierując się preferencjami i gustami klienta. Niezależnie od wybranego modelu szafy gwarantujemy najwyższą jakość materiałów i perfekcyjne wykonanie mebli na wymiar.

 

Siedziba naszej firmy mieści się w Tczewie, ale realizujemy również zamówienia z obszaru Trójmiasta (Gdańska, Gdyni, Sopotu). Z przyjemnością zrealizujemy dla Państwa każdy projekt i idealnie wbudujemy go w pomieszczenie.

Masz pytania? 

Napisz do nas szybką wiadomość