Meble kuchenne na wymiar

Wykonywane przez nas zabudowy kuchenne zgodne są z najnowszymi trendami zarówno projektowo jak i wzorniczo. Nasze meble kuchenne na wymiar projektowane są według życzeń i upodobań klienta z uwzględnieniem jego indywidualnych potrzeb. Wykonane przez nas projekty obejmują nie tylko zabudowę meblową i propozycje wykorzystania sprzętu AGD, lecz także oświetlenie, kolorystykę ścian i podłóg. Dzięki fachowemu doradztwu i profesjonalnemu projektowi komputerowemu Klient będzie mógł zobaczyć jak będą wyglądały meble kuchenne o których marzy.

Zamawiając kuchnie, meble kuchenne w naszej firmie Klient otrzymuje także projekt przyłączy elektrycznych i hydraulicznych.

Posiadamy szeroki wybór frontów drewnianych, fornirowanych, lakierowanych, akrylowych, folii MDF, szklanych. Nasza oferta zawiera także różnorodne blaty kuchenne z konglomeratu, kamienia, drewna oraz laminatu. Wszystko to w bogatej gamie kolorystycznej, by nasze kuchnie spełniały Państwa oczekiwania.

Współpracujemy z producentami AGD, dzięki czemu możecie Państwo cieszyć się wysokiej klasy sprzętem często niedostępnym w popularnych sieciach sprzedaży.

Kuchnie przez nas stworzone są w stanie sprostać najbardziej wymagającym Klientom, dzięki temu są piękną wizytówką całego domu.

Kuchnie na wymiar

Wszystkie kuchnie wykonane są w najwyższym standardzie i terminowo, co sprawia, że wciąż rośnie grono naszych Klientów.

Nasz obszar działania obejmuje Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot) Tczew i okolice. Indywidualne projekty realizujemy także w innych miastach oraz zagranicą.

Zamów swoje meble kuchenne u nas już dziś! Zapraszamy!

Masz pytania? 

Napisz do nas szybką wiadomość