Meble kuchenne na wymiar

Wykonywane przez nas zabudowy zgodne są z najnowszymi trendami, zarówno projektowo, jak i wzorniczo. Nasze meble kuchenne na wymiar projektowane są według życzeń i upodobań Klienta, z uwzględnieniem jego indywidualnych potrzeb. Wykonane przez nas projekty obejmują nie tylko zabudowę meblową i propozycje wykorzystania sprzętu AGD, lecz także oświetlenie oraz kolorystykę ścian i podłóg. Dzięki fachowemu doradztwu i profesjonalnemu projektowi komputerowemu, Klient będzie mógł zobaczyć jak będą wyglądały meble kuchenne, o których marzy. Zamawiając meble w naszej firmie Klient otrzymuje także projekt przyłączy elektrycznych i hydraulicznych.

Szeroki wybór produktów na wymiar, które ozdobią Twoje ognisko domowe

Posiadamy szeroki wybór frontów drewnianych, fornirowanych, lakierowanych, akrylowych, folii MDF oraz szklanych. Nasza oferta zawiera także różnorodne blaty kuchenne z konglomeratu, kamienia, drewna oraz laminatu. Wszystko to w bogatej gamie kolorystycznej, by nasze produkty spełniały Państwa oczekiwania. Współpracujemy z producentami AGD, dzięki czemu możecie Państwo cieszyć się wysokiej klasy sprzętem często niedostępnym w popularnych sieciach sprzedażowych.

 

Meble kuchenne na zamówienie – czyli idealne wyposażenie Twojej idealnej kuchni

Dla najbardziej wymagających Klientów proponujemy unikatowe rozwiązanie, dzięki któremu bez wyjątków będą zadowoleni z końcowego wyniku naszej współpracy. Oferujemy bowiem, w kontraście do korzystania z gotowych projektów, zamówienie produktów na wymiar, które idealnie dopasują się do Państwa pomieszczenia, tworząc jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny wystrój wnętrza.

Zamawiając produkty idealnie dopasowane wymiarowo mają Państwo pewność, iż zagospodarują w pełni dostępną przestrzeń.

Zapraszamy Państwa serdecznie do naszej siedziby w Tczewie, gdzie na miejscu przeprowadzimy rozmowę wstępną na temat aranżacji i wymiarów Państwa pomieszczeń. 

 

Projekty przez nas stworzone są w stanie sprostać najbardziej wymagającym Klientom, dzięki czemu są piękną wizytówką całego domu.

Kuchnie na wymiar

Wszystkie kuchnie na zamówienie wykonane są w najwyższym standardzie i terminowo, co sprawia, że wciąż rośnie grono naszych Klientów.

Projektujemy nowoczesne kuchnie na wymiar, które są przygotowane, by spełnić wymagania naszych czasów. Każdy projekt przygotowujemy wedle potrzeb Klienta, z którym współpracujemy przez cały proces tworzenia planu odpowiedniego zagospodarowania pomieszczenia. Produkty, które są przez nas montowane w finalnych etapach naszej pracy, dostosowywane są bezpośrednio do wnętrza, by jak najlepiej zagospodarować przestrzeń, dla której będziemy przygotowywać odświeżony, nowoczesny design.

Warto również wspomnieć, iż na wszystkie zamówienia proponujemy konkurencyjne ceny, by mogli Państwo w pełni zrealizować swoje marzenie o doskonale wyposażonym mieszkaniu, do którego aż chce się wracać.

Nasz obszar działania obejmuje Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot), Tczew i okolice. Indywidualne projekty realizujemy także w innych miastach oraz zagranicą.

Masz pytania? 

Napisz do nas szybką wiadomość