Meble łazienkowe na wymiar

Jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym gospodarstwie domowym jest to, w którym bierzemy codzienne kąpiele, dokonujemy toalety i przeprowadzamy zabiegi pielęgnacyjne. Dlatego istotnym elementem naszej oferty są meble łazienkowe na wymiar, których implementacja ułatwi wykorzystanie dostępnej powierzchni do maksimum jej możliwości. W przypadku omawianego wnętrza kluczowe jest, by połączyć pełną funkcjonalność ze stylowym minimalizmem.

Meble łazienkowe na zamówienie mają tę niepodważalną zaletę, że można ich wymiar niemal co do milimetra dopasować do kształtu i rozmiarów konkretnego pomieszczenia. Wystrój staje się w ten sposób nie tylko estetyczny, ale też praktyczny. Znikają problemy ze zbyt dużymi lub zbyt małymi sprzętami, które utrudniają swobodne korzystanie z pokojów kąpielowych.

 

Szafki pod umywalkę na zamówienie
Wśród oferowanych przez nas mebli łazienkowych znajdą Państwo szafki pod umywalkę na zamówienie. Te niezwykle poręczne sprzęty wytwarzane na wymiar pomieszczą wszelkie potrzebne akcesoria: ręczniki, kosmetyki, suszarki do włosów. Ich umiejscowienie pozwala zaoszczędzić wiele miejsca i zawsze mieć pod ręką potrzebne przedmioty. Umywalka zostaje wkomponowana w całość eleganckiej i dyskretnej konstrukcji.

Proponujemy modele mebli wiszących oraz stojących, wykonanych w stylu nowoczesnym lub retro. Wśród bogatej kolorystyki frontów szafek po umywalkę produkowanych na wymiar znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy minimalistycznej bieli, jak i naturalnych barw drewna: sosny, olchy, dębu czy orzecha.

 

Szafki łazienkowe na zamówienie

Oprócz mebli wkomponowanych pod umywalkę proponujemy również dowolnego kształtu i rozmiaru szafki na zamówienie. Wszystkie sprzęty z naszej oferty przystosowane są do funkcjonowania w wilgotnym środowisku - nie odkształcają się i nie tracą swoich właściwości. Odznaczają się szczelnością i odpornością na korozję, będą więc służyły przez wiele lat.

Można u nas zamówić dowolną szafkę na wymiar – z półkami otwartymi lub zamykanymi, z ozdobnymi uchwytami lub wyposażoną w magnesy. Dysponujemy gotowymi projektami, a także adaptujemy pomysły naszych klientów. Robimy co w naszej mocy, aby kąpielową przestrzeń uczynić miejscem przyjaznym, bezpiecznym i komfortowym.

 

Praktyczne i stylowe meble do łazienki

Projektanci z firmy AGT Meble mają do dyspozycji szeroką gamę produktów, które mogą stać się częścią wyposażenia Państwa domu. Idealnym przykładem są wspomniane szafki łazienkowe na wymiar, w tym półki pod umywalkę, które proponujemy naszym klientom. Staramy się, by wielkość i styl każdej z nich, a także innych produktów z naszej bogatej oferty, odpowiadał Państwa wymaganiom oraz pasował do aranżacji ustalonej we współpracy z nami.

 

Zapraszamy do Tczewa, miasta położonego blisko Trójmiasta, by osobiście porozmawiać z naszymi doradcami i stworzyć wizualizację wystroju wnętrza i omówić szczegóły zamówienia. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi realizacjami mebli łazienkowych na wymiar, zamieszczonymi na stronie. Czekamy na Państwa!

Masz pytania? 

Napisz do nas szybką wiadomość