Meble takie, jakie chcesz!

Proponując klientom nasze usługi, stawiamy zawsze profesjonalnie i indywidualne podejście, pasję oraz dbałość o detale na pierwszym miejscu. Nasza firma świadczy taką usługę jak projektowanie wnętrz, w ramach której tworzymy meble na zamówienie (m.in. szafy i garderoby, szafki łazienkowe na wymiar, aranżacje kuchni pod względem wyposażenia) oraz funkcjonalnie urządzamy przestrzeń domową.

 

Realizacja zamówień

Nasza siedziba znajduje się w Tczewie, a realizacje przeprowadzamy zarówno w Polsce jak i za granicą. Oferujemy także możliwość wykonania zleceń w innych miastach lub za granicą. Wszystkim klientom zapewniamy doradztwo, przygotowanie wizualizacji każdego pomieszczenia oraz dostawę i montaż stworzonego na wymiar wyposażenia. Projektowanie mebli kuchennych i łazienkowych na terenie części województwa pomorskiego przeprowadzamy zgodnie z indywidualnym życzeniem każdego klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz przekonania się samemu, że wykonamy dla Państwa wyjątkowe aranżacje wnętrz domowych w sposób odpowiadający potrzebom i wymaganiom.

PRZEJDŹ DO REALIZACJI

Cięcie płyt laminowanych

W naszej ofercie znajduje się też cięcie elementów laminowanych, MDF oraz ich frezowanie i oklejanie. Jest to oferta skierowana do stolarzy oraz producentów wyposażenia domowego. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami, które umożliwiają sprawne cięcie płyt meblowych i wytworzenie nawet wielu fragmentów w bardzo krótkim czasie. Cięcie płyt laminowanych i MDF oraz ich frezowanie zachodzi bardzo sprawnie. Egzemplarze MDF po zakończonym frezowaniu mają krawędzie wysokiej jakości, natomiast elementy laminowane po zakończonym cięciu są oklejane okleiną ABS.

Oprócz cięcia wykonujemy też oklejanie płyt meblowych. Wykorzystujemy okleinę, która sprawia, że artykuły MDF i elementy laminowane odporne są na działanie wilgoci. Cięcie płyt meblowych kończymy ułożeniem na nich ściśle przylegającej okleiny. Dzięki temu nasze produkty będą Ci służyć przez wiele lat.

Masz pytania? 

Napisz do nas szybką wiadomość

ul. 30go Stycznia 35, 83-110 Tczew