Meble takie, jakie chcesz!

Proponując klientom nasze usługi, stawiamy zawsze profesjonalnie i indywidualne podejście, pasję oraz dbałość o detale na pierwszym miejscu. Nasza firma świadczy taką usługę jak projektowanie wnętrz, w ramach której tworzymy meble na zamówienie (m.in. szafy i garderoby, szafki łazienkowe na wymiar, aranżacje kuchni pod względem wyposażenia) oraz funkcjonalnie urządzamy przestrzeń domową.

 

Realizacja zamówień

Nasza siedziba znajduje się w Tczewie, a realizacje przeprowadzamy zarówno w Polsce jak i za granicą. Oferujemy także możliwość wykonania zleceń w innych miastach lub za granicą. Wszystkim klientom zapewniamy doradztwo, przygotowanie wizualizacji każdego pomieszczenia oraz dostawę i montaż stworzonego na wymiar wyposażenia. Projektowanie mebli kuchennych i łazienkowych na terenie części województwa pomorskiego przeprowadzamy zgodnie z indywidualnym życzeniem każdego klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz przekonania się samemu, że wykonamy dla Państwa wyjątkowe aranżacje wnętrz domowych w sposób odpowiadający potrzebom i wymaganiom.

PRZEJDŹ DO REALIZACJI

Masz pytania? 

Napisz do nas szybką wiadomość

ul. Obrońców Tczewa 6, 83-110 Tczew