Cięcie oraz oklejanie płyt

Zajmujemy się aranżacją pokoi. Oferowane przez nas elementy wyposażenia wykonywane są na wymiar, dzięki czemu będą doskonale dopasowane do parametrów Twojego wnętrza. W ramach naszych usług wykonujemy cięcie płyt, które pokryte są laminatem lub wykonane są z MDF; robimy to precyzyjnie i w atrakcyjnej cenie, przez co krawędzie szaf, komód lub innych elementów są wyrównane oraz estetyczne. Naszą specjalnością jest cięcie płyt laminowanych, czyli kawałków sprasowanego kawałka wiórowego pokrytego żywicą termoutwardzalną dwustronnie lub jednostronnie.

 

Cięcie płyt meblowych w wykonaniu naszej firmy zachodzi na wymiar, z największą dbałością o szczegóły. Za każdym razem bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby naszych klientów: swoją ofertę kierujemy do stolarzy oraz producentów wyposażenia wnętrz. Warto zaznaczyć, że produkty laminowane oraz MDF wykonane ze średniej gęstości włókien drzewnych są niezwykle łatwe w obróbce, co sprawia, że wszystkie zamówienia na tego typu elementy wyposażenia realizujemy bardzo sprawnie.

 

Jak zachodzi cięcie płyt na wymiar?

 

Cięcie płyt MDF oraz pilśniowych, laminowanych wykonujemy w atrakcyjnych cenach, przy użyciu nowoczesnych narzędzi takich jak piła najazdowa lub tarczowa. Warto zaznaczyć, że w razie potrzeby współpracujemy z producentami sprzętu AGD i wykonujemy cięcie płyt meblowych na wymiar z uwzględnieniem planów Klienta dotyczących przebudowy wnętrza. Jednak cięcie płyty meblowej lub elementu MDF to niejedyna oferowana przez nas usługa w dobrych cenach: dbamy o to, by nasza oferta była kompleksowa, dlatego proponujemy też:

  • aranżację wystroju wnętrza,
  • doradztwo w kwestii urządzenia wnętrza,
  • trójwymiarowe wizualizacje mebli,
  • dostawę i montaż zamówionego sprzętu,
  • projektowanie oświetlenia we wnętrzu.

Dzięki trójwymiarowym wizualizacjom komputerowym będziesz w stanie dokładnie ocenić zamówiony element wyposażenia oraz sprawdzić, jak będzie prezentował się w danym wnętrzu, w towarzystwie innych mebli laminowanych. Dzięki nim możesz też dowolnie, szybko zmienić sposób ułożenia elementów wyposażenia i ocenić, w jakim ustawieniu sprawdzą się najlepiej.

 

Oklejanie formatek tworzywem PCV

 

Kolejną naszą usługą w atrakcyjnych cenach, poza cięciem na wymiar elementów laminowanych i MDF, jest oklejanie surowych krawędzi płyt meblowych. Pokrywanie ich wytrzymałą, dodatkową okleiną ma wiele zalet: sprawia, że elementy są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wilgoci. W tym celu wykorzystujemy cenne tworzywo PCV, które powstaje w wyniku polimeryzacji chlorku winylu. Warto zaznaczyć, że wykonujemy zarówno oklejanie krawędzi płyt MDF, jak i laminowanych.

 

Proponowane przez nas oklejanie pełni nie tylko funkcję ochronną, ale też ozdobną. Podczas pokrywania krawędzi meblowych laminatem bierzemy pod uwagę ich wymiary oraz zalecenia naszych Klientów; jesteśmy w stanie ułożyć na powierzchni elementów zarówno przezroczystą, jak i kolorową okleinę, gładką czy wzorzystą. Dzięki temu oklejanie krawędzi płyty meblowej zachodzi w taki sposób, który będzie Ci najbardziej odpowiadał.

 

Bardzo ważne jest oklejanie fragmentów mebli wykonanych z MDF ze względu na to, że są one podatne na intensywną eksploatację. Z tego powodu w przypadku krawędzi MDF posługujemy się wyjątkowo odpornym laminatem z PCV; w trakcie pracy bierzemy pod uwagę ich wymiary.

 

Dla kogo przeznaczone jest oklejanie krawędzi?

 

Oklejanie krawędzi mebli MDF w atrakcyjnej cenie połączone z cięciem przeznaczone jest dla stolarzy oraz producentów wyposażenia wnętrz. Siedziba firmy znajduje się w Tczewie, przez co obsługujemy klientów zamieszkujących te okolice, a więc działających też na terenie Gdańska czy Gdyni. Warto zaznaczyć, że oprócz tego realizujemy zamówienia na terenie całej Polski i kontaktujemy się z usługobiorcami za granicą. Cena usługi zależy od miejsca, w którym mieszka nasz klient — należy wziąć pod uwagę koszty transportu materiałów.

 

Zdecyduj się na cięcie elementów MDF, laminowanych i innych wykonywane przez naszą firmę, jeśli chcesz mieć w swoim wnętrzu wymiarowe przedmioty, dzięki którym gustownie zaaranżujesz dany pokój.